top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • LinkedIn
  • Whatsapp

FÜR INFORMATIONEN UND TERMINE KÖNNEN SIE IHRE NUMMER HINTERLASSEN UND UNSERE EXPERTEN FRAGEN

Marmaris Krankenhaus
Datei Hochladen

Psk. Gülfem Özçelik

Fachpsychologe

Privates Krankenhaus Marmaris Yücelen

Biografie

2010 yılında başladığım Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ndeki eğitimimi, 2015 yılında Şeref Öğrencisi olarak tamamladım. Lisans eğitimim esnasında birçok farklı projede gönüllü olarak yer aldım. 2014 yılı Bahar Dönemi’nde Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile Hollanda Groningen Üniversitesi’nde eğitim aldım. Psikoloji eğitimim sırasında güncel konuları yakından takip etmeye çalıştım ve birçok farklı alanda kongreye ve seminerlere katılım gösterdim.
Lisans eğitimim sırasında İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çocuk Psikiyatri Kliniği’nde Stajyer Psikolog olarak mesleki altyapıma derin katkıları olan bir staj dönemi geçirdim. 2016 yılında başladığım Dokuz Eylül Üniversitesi’ndeki Yüksek Lisans eğitimimi “Şiddet Gören Kadınlarda Düzenleme Odağı, Başa Çıkma Stratejileri ve Akıl Sağlığı” adlı bitirme tezi ile Bilimsel Araştırma Projeleri’nden destek alarak tamamladım. Ardından 2018 yılında başarılı bir akademik kariyer sonrası Dokuz Eylül Üniversitesi, Psikoloji Bölümü Doktora programına kabul aldım. “Beliren Yetişkinlik Dönemi Özerklik,ilişkisellik İhtiyaçlarının Kendini Açma ile İlişkisinde Otobiyografik Bellek İşlevlerinin Rolü” başlıklı bitirme tezimi tamamlamak ve doktora eğitimimi sonlandırmak üzereyim.

Ausbildung

2015 - Bilkent University 2018 - Dokuz Eylul University Psychology Master Degree Dokuz Eylul University Psychology PhD weiter...

Fachgebiete

Fachpsychologe

Bearbeitete Institutionen

Medizinische Interessen

Erwachsenen-, Kinder- und Jugendpsychologe, Spieltherapeut, Familienberater, Depression, Angststörungen, Panikstörung, Phobien, Prüfungsangst, Essstörungen, Jugendkonflikte, familiäre Kommunikationsprobleme, Eltern-Kind-Beziehungen, Peer-Mobbing.

bottom of page
WhatsApp Entegrasyonu